Енергоефективність: Вінничан запрошують до обговорення використання території парку «Хімік» на Замості
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують до обговорення використання території парку «Хімік» на Замості

29791118_233190573904019_1098858470624460800_n.jpgУ квітні відбудеться ряд публічних обговорень та експертних дискусій щодо майбутнього парку «Хімік». На перше спільне обговорення вінничани і КП «Інститут розвитку міст» зберуться уже у вівторок, 10 квітня.
 
На минулій сесії міської ради, яка відбулася 30 березня, депутати підтримали рішення «Про створення парку культури і відпочинку «Хімік». Ним передбачається вивчення громадської думки шляхом проведення публічних обговорень щодо розвитку рекреаційних зон території кварталу, обмеженого вулицями Некрасова, Фрунзе, Кірова, Червоних Курсантів зі створення парку культури та відпочинку «Хімік». 

Займатиметься вивченням громадської думки КП «Інститут розвитку міст». Результати будуть представлені на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 1 травня 2018 року. Після чого Вінницька міська рада має визначитись з подальшими кроками.

Для якісного аналізу та всебічного вивчення ситуації «Інститут розвитку міст» запланував провести низку публічних зустрічей з жителями району, консультацій з експертним середовищем та представниками різних зацікавлених сторін. 

«Мета дослідницького урбан-проекту «Хімік» – сформувати максимально повну картину існуючого використання території, з’ясувати потреби усіх користувачів та стейкхолдерів, визначити переваги та недоліки поточного стану території, ризики та її потенціал, а також випрацювати можливі сценарії розвитку території», - повідомила  директор КП «Інститут розвитку міст» Аліна Дяченко. 

Наступного тижня, 10 квітня, планується перше публічне обговорення, яке відбуватиметься безпосередньо на території парку «Хімік» з 18:00 до 20:00. Під час заходу урбаністи планують з’ясувати в учасників дискусії, як сьогодні використовується територія, хто нею користується та які потреби ці люди мають. 

Через день, 11 квітня, разом з іншими фахівцями з міського розвитку, архітектури та урбаністики планують обговорити інформацію, отриману зі спілкування з мешканцями, та результати досліджень території, над якими вже зараз працюють в Інституті розвитку міст разом з волонтерами та консультантами. 

22 квітня відбудеться заключне публічне обговорення. Мешканцям планують показати можливі сценарії  використання міського простору. 

Окрім того, фахівці КП «Інститут розвитку міст» здійснять моніторинг використання рекреаційних зон території кварталу, обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля, Батозька, Героїв Крут та застосують ряд інших аналітичних інструментів дослідження. Для висвітлення перебігу дослідницького урбан-проекту створено Фейсбук-сторінку - https://www.facebook.com/KhimikResearch.