Керування дозволамиКерування дозволами

Розробка Програми сприяння розвитку інституцій громадянського суспільства на 2015-2020 роки

 

​Шановні представники громадських об`єднань!

 

Територіальна громада є рушійною силою, яка впливає на всі міські перетворення. Тільки сильна місцева громада спільно з ефективними органами місцевого самоврядування здатна вплинути на майбутнє Вінниці, керуючись Стратегією розвитку міста 2020.
 
На реалізацію Стратегії Вінницька міська рада  розпочинає розробку Програми сприяння розвитку інституцій  громадянського суспільства на 2015-2020 роки. Її впровадження сприятиме розвитку більш прозорих, довірливих стосунків та співпрацю між міською владою та інститутами громадянського суспільства (ІГС) на користь територіальній громаді. Ця Програма дозволить визначити основні інструменти співпраці міської влади з ІГС, пов'язані з :

- розширенням участі ІГС в житті територіальної громади;

- підвищенням спроможності ІГС;

- формуванням вінницької міської ідентичності .

 Це опитування має на меті отримання необхідної інформації про потреби ІГС та ідеї, щодо майбутній співпраці. Інформація, зібрана в ході опитування не підлягає розповсюдженню. Вона буде використана тільки в узагальненому вигляді  і не буде використовуватися для жодних інших цілей, окрім розробки Програми розвитку ІГС.

Вінницька міська рада запрошує усі зацікавлені громадські об’єднання взяти участь у цьому опитуванні, і таким чином здійснити свій внесок у розвиток співпраці між громадським суспільством та місцевою владою.

 

Анкета Анкета для ІГС.docxАнкета для ІГС.docx  Анкета для ІГС.pdfАнкета для ІГС.pdf

Заповнена анкета в друкованому вигляді подається в канцелярію міської ради (вул. Соборна, 59,  І поверх ) з позначкою: «для департаменту правової політики та якості міської ради» або в електронному вигляді  на поштову скриньку за адресою: info@vmr.gov.ua
Анкети приймаються до 28 березня 2014 року.
 

 Дякуємо за співпрацю!

 

УВАГА! Обговорення проекту "ПРОГРАМА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ІНСТИТУЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА" на період 2015-2017 роки