Керування дозволамиКерування дозволами

Консультативно-дорадчі органи

  Правовою основою утворення та діяльності консультативно-дорадчих органів є Конституція України, закони та інші нормативно-правові акти.  Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні справами у сфері життєдіяльності міста, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність виконавчих органів Вінницької міської ради, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

  Метою діяльності консультативно-дорадчих органів є: 
 ·    організація виконання актів органів влади;
 ·  координація діяльності суб'єктів з питань, вирішення яких входить до їх компетенції.

 Згідно рішення Вінницької міської ради «Про Регламент виконавчих органів міської ради» від 05.01.2017 р. № 27 виконавчий комітет міської ради для забезпечення здійснення своїх повноважень утворює комісії, ради та інші допоміжні органи, затверджує або змінює їх склад, керує їх роботою.
 
  Засідання утворених виконавчим комітетом міської ради комісій, рад проводиться згідно з їх положенням. Підготовка, проведення і документальне оформлення цих засідань забезпечується відповідальними секретарями чи іншими особами, визначеними керівниками зазначених органів.

Консультативно-дорадчі органи Вінницької міської ради

 

з/п​НазваНапрямок роботи
​1.Рада підприємців  Економіка, бізнес та інвестиції
​2.Рада Вінницьких товаровиробниківЕкономіка, бізнес та інвестиції
​3.Вінницька міська молодіжна рада Молодіжна політика
​4.Громадська рада з розвитку фізичної культури та спорту у м.Вінниці при комітеті по фізичній культурі і спортуСпорт та фізкультура
​5.Громадська комісія з житлових питань при виконавчому комітеті Вінницької міської радиЖитлове господарство
​6.Медична радаОхорона здоров'я
​7.Рада департаменту культури Вінницької міської ради​Культура
​8.Комісія з розгляду пропозицій управлінських компаній з питань приєднання до Меморандуму про співпрацю та взаєморозумінняЖитлове господарство
​9.