Керування дозволамиКерування дозволами

Оголошення про конкурс 2020 року

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради №599 від 12.03.2020р., зі змінами, у поточному році оголошений конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених інститутами  громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

Термін подачі проектів для участі у конкурсі з 01 червня по 01 липня 2020 року.

Учасники конкурсу: інститути громадянського суспільства (надалі - ІГС) - громадські об'єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, творчі спілки, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців  до дати оголошення конкурсу та згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

Пріоритетні напрямки соціально-культурних проектів на 2020 рік визначені відповідно до стратегічних цілей «Концепції інтегрованого розвитку м.Вінниці 2030»:

Пріоритетні напрямки соціально-культурних проектів, які відповідають стратегічним цілям «Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030», для реалізації яких надається фінансова підтримка  

Комфортне, культурне та соціально відповідальне місто

 1. Забезпечення прав дітей щодо їх участі в розвитку міста та населених пунктів, які входять до складу Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, недопущення різних форм дискримінації.
 2. Проведення профорієнтаційних заходів та навчання основам проектного менеджменту учнів шкіл, національно-патріотичне виховання дітей та молоді, розвиток різних форм інклюзивної освіти, впровадження STEAM-освіти.
 3. Робота з широкими верствами підлітків та молоді, підвищення патріотизму та любові до рідного міста, профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі та залучення молоді до соціально-культурного життя Вінницької міської ОТГ.
 4. Пропаганда цінностей здорової сім'ї та здорового способу життя. Проведення  фізкультурно-розважальних та фізкультурно-оздоровчих заходів на відкритих громадських територіях. Підтримка багатодітних родин, організація та проведення соціально-культурних, інформаційно-освітніх заходів для багатодітних сімей.
 5. Підтримка проектів та заходів спрямованих на підтримку ветеранів війни (в тому числі учасників бойових дій в Афганістані та осіб, які брали безпосередню участь в проведенні антитерористичної операції операцій об'єднаних сил).
 6. Організація заходів, спрямованих на проведення дозвілля та спілкування літніх людей та людей з інвалідністю, етнічних меншин та інших потенційно уразливих груп, у т.ч. проведення майстер-класів з народних ремесел, функціонування факультетів комп'ютерної грамотності, англійської мови, правознавства.
 7. Організація заходів, спрямованих на соціальний захист та реабілітацію бездомних осіб.
 8. Заходи спрямовані на розвиток кадрового потенціалу в комунальних підприємствах та закладах Вінницької міської ОТГ, зокрема тімбілдінг, навчання з питань управління персоналом, «управління змінами» для закладів охорони здоров`я.

Конкурентоспроможне українське місто на мапі Східної Європи

 1. Сприяння розвитку інфраструктури для малого і середнього бізнесу.
 2. Сприяння залученню приватних інвестицій.
 3. Проведення профорієнтаційних заходів, спрямованих на ознайомлення учнів, студентів вищих навчальних закладів із професіями, які користуються попитом на ринку праці Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Екологічне й зелене місто над річкою Південний Буг, місто сталої мобільності

 1. Енергоефективність та захист навколишнього середовища.
 2. Популяризація велосипедного руху, електротранспорту та безпеки на дорогах.
 3. Розробка та реалізація освітніх проектів у галузі туризму та індустрії гостинності. Сприяння підвищенню якості туристичних послуг для мешканців та гостей Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.
 4. Сприяння створенню нових туристичних продуктів з урахуванням історико-краєзнавчої, літературно-мистецтвознавчої, інтеркультурної сфер. Пропагування в засобах масової інформації переваг в'їзного туризму до Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Місто збалансованого просторового розвитку

 1. Створення локальних центрів (суб-центрів) концентрованої діяльності, що поєднують повсякденне життя з роботою, освітою, послугами, розвагами та відпочинком.
 2. Використання зелених зон міста для соціально-культурних заходів.
 3. Залучення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків і органів самоорганізації населення до участі в соціально-культурному житті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.
 4. Формування креативного міського середовища.

Місто сильної громади:

 1. Сприяння розвитку громадянського суспільства.
 2. Сприяння розвитку місцевого самоврядування: впровадження інформаційних технологій, управління якістю та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування.
 3. Розширення зв'язків та співпраці  на міжрегіональному та міжнародному рівнях.
 4. Підтримка розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян. Популяризація муніципальних електронних сервісів. Створення та підтримка сервісів із використанням відкритих даних.

Межі фінансування проекту з бюджету Вінницької міської ОТГ:
Мінімальний розмір гранту – 25 тис. грн.
Максимальний розмір гранту – 100 тис. грн.

До участі в конкурсі допускаються проекти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 15 відсотків власного внеску ІГС.

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:
1. Інноваційний потенціал проекту та наявність використання елементів сучасних технологій.
2. Актуальність запропонованого проекту для Вінницької міської об`єднаної територіальної громади.
3. Важливість результатів отриманих внаслідок реалізації проекту.
4. Доцільність реалізації проекту з огляду на витрачені ресурси.
5. Досвід ІГС  у реалізації соціально-культурних проектів.

Заява та документи на участь у конкурсі подаються у письмовому вигляді до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому / (вул. Соборна, 59,  І поверх) з позначкою: «для департаменту правової політики та якості міської ради».

Вимоги до конкурсної документації (Вимоги до конкурсної документації.pdfВимоги до конкурсної документації.pdf),

Зразок заяви, опису соціально-культурного проекту та кошторису витрат (Форма заяви опису та кошторису проекту.docxФорма заяви опису та кошторису проекту.docx   Форма заяви опису та кошторису проекту.docФорма заяви опису та кошторису проекту.doc   Форма заяви опису та кошторису проекту.pdfФорма заяви опису та кошторису проекту.pdf)

Перелік рекомендованих витрат на реалізацію соціально-культурного проекту (Витяг з Програми Перелік витрат.pdfВитяг з Програми Перелік витрат.pdf)

Копія реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту в електронному вигляді, надсилається у doc-форматі на e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua з надписом у темі: «Конкурс соціально-культурних проектів 2020».

Кінцевий термін подачі проектів - 01 липня 2020 року до 17:00 год. (Увага! Враховуючи розпорядження міського голови від 22.06.2020р. №92 "Про запровадження тимчасового графіку роботи працівників Вінницької міської ради на період карантину" прийом документів на конкурс здійснюється до 17-00 год.

У разі виникнення запитань, слід звертатися до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна, 59, каб. № 710, тел.: 59-51-36, 59-51-55, 59-51-59, e-mail: info@vmr.gov.ua).