Керування дозволамиКерування дозволами

Правила врегулювання потенційних конфліктів інтересів між учасниками конкурсу та членами конкурсної комісії

Витяг з п.3.2 "Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади" (рішення міської ради від 22.02.2019 № 1564)
Конфлікт інтересів.png

Не може бути членом конкурсної комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником ІГС - учасника конкурсу.

Члени комісії зобов’язані не допускати конфлікту інтересів під час розгляду конкурсних пропозицій.

Перед початком розгляду конкурсних пропозицій член комісії зобов’язаний повідомити про наявність конфлікту інтересів та надати пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об’єктивному виконанню ним обов’язків.

Член комісії, у якого виявлено конфлікт інтересів, не бере участь в голосуванні по проектній пропозиції, яка відноситься до даного конфлікту.

Якщо конфлікт інтересів виявлено після ухвалення комісією рішення про визначення переможців, таке рішення підлягає перегляду. Індивідуальні оцінки члена конкурсної комісії, в якого виявлено конфлікт інтересів, не враховуються.

Організатор конкурсу за поданням конкурсної комісії виводить з її складу члена комісії, який двічі поспіль не взяв участі у засіданні конкурсної

комісії, за умови його повідомлення за два робочих дні до проведення засідання. До конкурсної комісії включається наступний претендент за результатами жеребкування.