Новини міста: Вінницький проект з реабілітації людей із інвалідністю зайняв перше місце на конкурсі Ради Європи
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницький проект з реабілітації людей із інвалідністю зайняв перше місце на конкурсі Ради Європи

1.jpgСпільний проект Вінницької міської ради, ГО «Гармонія» та Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо адаптації та реабілітації людей з інвалідністю посів перше місце у Конкурсі кращих практик місцевого самоврядування, який проводився Радою Європи.

У 2011 році в Вінниці було розроблено спільний проект, який передбачав встановлення спеціальних тренажерів для людей з обмеженими фізичними можливостями та створення ресурсного центру, за допомогою якого такі люди могли б отримувати інформацію для самореалізації, навіть не виходячи з власного помешкання. Цей проект було подано на Фонд підтримки розвитку місцевого самоврядування і повністю реалізовано у 2012 році. 

2.jpgУ цьому році Рада Європи оголосила Конкурс кращих практик місцевого самоврядування-2013. На нього подавалися кращі проекти, які брали участь у різноманітних конкурсах кількох попередніх років. Потрапив туди і вінницький проект «Розширення інформаційного простору та створення умов для соціалізації та реабілітації людей з інвалідністю». За підсумками конкурсу він зайняв перше місце у номінації «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади».

Минулого тижня голова громадської організації «Гармонія» Раїса Панасюк їздила до Міністерства регіонального розвитку та будівництва, де проходило вручення дипломів переможцям. «Я презентувала наш спільний проект, і всі присутні були вражені, що наша влада делегує права громаді, - ділиться враженнями Рая Панасюк. - Через те, що у Вінниці  реалізується дійсно багато проектів та цікавих ідей, - це дає розуміння того, що влада не щось далеке і аморфне. Обговорювалися приклади співпраці влади та громади, і Вінницька міська рада була представлена як яскравий приклад цього».