Новини міста: У Вінниці відбувся Форум «Щастя дитини у родині»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відбувся Форум «Щастя дитини у родині»

Слайд1.JPG19 листопада служба у справах дітей Вінницької міської ради провела Форум на тему: «Щастя дитини у родині» до Дня спільних дій в інтересах дітей.

Цьогоріч у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні Форум відбувся в режимі онлайн-відеоконференції.

Присвячений Форум темі відповідальності батьків та законних представників за створення комфортних умов для виховання дитини у сім'ї. Мета заходу - визначити необхідність привернення уваги громадськості, організацій та установ, органів місцевого самоврядування до питань забезпечення права дитини на сімейне виховання.

20211119_134520.jpg«Це велике щастя – жити в любові рідних людей, але не усі діти мають батьків. Тому спільна праця органів та установ місцевої влади, комунальних закладів, громадських організацій спрямована на забезпечення дитині права проживати та виховуватися у родині», - каже заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Начальниця служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська акцентувала увагу учасників Форуму на актуальних проблемах сьогодення щодо захисту права дітей на створення безпечних умов виховання у біологічній сім'ї або сім'ї, яка замінила рідну.

Слайд6.JPGДо участі у Форумі долучилися представники громадських організацій «Полум'я надії» та «Справа Кольпінга в Україні», «Родина Кольпінг м. Вінниця». А також батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, який функціонує на території Вінницької міської територіальної громади.