Новини міста: Сергій Моргунов: У Вінниці зібрали новий VinLine – сьомий тролейбус за цей рік
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов: У Вінниці зібрали новий VinLine – сьомий тролейбус за цей рік

вінлайн.jpgНад новим тролейбусом VinLine попрацювали майстри Вінницької транспортної компанії. Як і попередні тролейбуси – він має запас автономного ходу 20 км, тобто може їздити також і без контакту з лінією електропередач. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

На машині встановлені штанги з системою дистанційного керування, завдяки чому водій може автоматично опускати їх або знову ставити на контактну мережу. Тролейбус низькополий, з комфортним салоном, більш плавним ходом та безшумним компресором.

«Новий VinLine вже тестують. Після чого виїде на свій маршрут. Який саме - дізнаєтесь незабаром. Розглядаємо можливість додати напрямок в один з мікрорайонів», – каже Сергій Моргунов.

Тролейбуси VinLine легкі і безпечні в експлуатації, комфортні для пасажирів. А автономний хід дозволяє покращити сполучення з віддаленими районами та приєднаними територіями.

Нагадаємо, що 28 жовтня запустили продовжений маршрут №12-А «Гніванське шосе – Немирівське шосе» до села Писарівка. Для цього не будували контактну мережу, а продовжили маршрут тролейбуса VinLine з автономним ходом https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8644