Новини міста: З початку року від вінничан до департаменту соціальної політики надійшло 60 617 звернень
Керування дозволамиКерування дозволами

З початку року від вінничан до департаменту соціальної політики надійшло 60 617 звернень

Звернення соцполітика (3).jpgМешканці Вінницької міської територіальної громади продовжують активно оформлювати соціальні послуги. Зокрема, у відділеннях «Прозорих офісів» або через електронні платформи. Вінничани, які не мають можливості самостійно пересуватись містом, користуються послугами мобільних місць. З початку року мобільні реєстратори прийняли 1389 заяв. Загалом, від початку року до департаменту соціальної політки надійшло 60 617 звернень від вінничан.

У 2018 році Вінниця стала одним із перших міст в Україні, де запровадили роботу мобільних робочих місць в структурних підрозділах з питань соціального захисту. Наразі у міській територіальній громаді працює чотири мобільних робочих місця.

Звернення соцполітика (1).jpg«Завдяки такій формі надання соціальних послуг, особи з інвалідністю, люди похилого віку, з неповнолітніми дітьми можуть подати заяву про надання допомог, пільг, субсидій не виходячи з власного помешкання», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

За 10 місяців 2021 року працівники мобільних робочих місць прийняли 1389 заяв, з них 1265 заяв на субсидію, 75 - на допомогу, 26 - на пільги, 15 заяв на матеріальну допомогу, 5 - на муніципальну доплату та три заяви  на отримання технічних засобів реабілітації.

В електронній формі, зокрема через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, сайти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг, з початку року надійшло 173 заяви на допомогу при народженні дитини та 906 заяв на отримання житлової субсидії. 1681 заяву на призначення одноразової допомоги при народженні дитини подали вінничани через веб-портал «Е-малятко».

Звернення соцполітика (2).jpgКрім того, в зв'язку з приєднанням до Вінницької міської територіальної громади 8 сіл та селища Десна, в приміщеннях колишніх сільських рад створили віддалені робочі місця, де здійснюється прийом громадян з питань соціального захисту. З початку року до працівників департаменту соціальної політики звернулися понад 3600 мешканців приєднаних громад.

Всього від початку року до департаменту соціальної політики міської ради надійшло 60 617 звернень.