Новини міста: Утеплили будівлю, а на фасаді зобразили мультяшних героїв - Сергій Моргунов про модернізацію садочку №47
Керування дозволамиКерування дозволами

Утеплили будівлю, а на фасаді зобразили мультяшних героїв - Сергій Моргунов про модернізацію садочку №47

садочок мультяшні зображення (1).jpgНещодавно завершилась модернізація дитячого садочку №47, що розташований на вулиці Чорновола, 12. Будівлю не тільки підсилили, термоізолювали, але й по-сучасному оздобили. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

«Дітям має бути не просто комфортно у закладі - добре, коли атмосфера садочку їм подобається. І мені приємно, коли саме малеча сприймає оновлення із захватом», – каже Сергій Моргунов.

Фасад дошкільного закладу прикрасили зображеннями мультяшних героїв. «У нас з'явився свій Умка», - розповідають тепер про цей садочок маленькі вихованці. І такі історії, якими діляться вихователі про своїх підопічних, змушують усміхнутися, відзначає міський голова.

«Осучаснення садочків є пріоритетом в роботі нашої міської команди – це інвестиція у гармонійний розвиток маленьких вінничан. Вже 20 міських закладів дошкільної освіти комплексно утеплені. Триває реконструкція ще двох садочків – 21 і 16. І маємо плани на наступні роки – займаємось підготовкою проектів на модернізацію закладів, зокрема у приєднаних громадах», – зазначив Сергій Моргунов.