Новини міста: Вінничан запрошують підтримати рідне місто у конкурсі на отримання нагороди Партнерства «Відкритий Уряд» OGP Local Innovation Awards
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують підтримати рідне місто у конкурсі на отримання нагороди Партнерства «Відкритий Уряд» OGP Local Innovation Awards

Хаб фото 2.jpgВінниця бере участь у конкурсі на отримання нагороди Партнерства «Відкритий Уряд» OGP Local Innovation Awards. На конкурс наше місто представило проєкт по створенню мережі Офісів взаємодії для інститутів громадянського суспільства на основі досвіду HUB «Місто змістів». Проголосувати за Вінницю можуть всі охочі за посиланням https://www.opengovpartnership.org/open-government-awards/ogp-local-innovation-awards-europe-region/. Голосування триває до 22 жовтня 2021 р.

Партнерство «Відкритий Уряд», до якого Вінниця долучилась у 2020 році, відзначає свій 10-річний ювілей. З цієї нагоди Партнерство вирішило відзначити наполегливу роботу реформаторів відкритого врядування у всьому світі, щоб об’єднати владу та громадське суспільство для спільного покращення прозорості, підзвітності, громадської участі та відкритості.

Вінниця бере участь у конкурсі з зобов’язанням, яке затверджене у Плані дій із впровадження у Вінницькій міській територіальній громаді Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2021-2023 рр. А саме: «Створити мережу Офісів взаємодії для поширення та роз'яснення існуючих та нових інструментів участі, консультування ІГС (на основі досвіду HUB «Місто змістів»)».

Ознайомитись з проєктом та проголосувати можна за посиланням: https://www.opengovpartnership.org/open-government-awards/ogp-local-innovation-awards-europe-region/

У проєкті йдеться про створення громадських просторів на приєднаних територіях, де мешканці зможуть дізнатися про відкриті урядові інструменти, активніше їх застосовувати, впливати на прийняття місцевих рішень,  подавати пропозиції щодо розвитку міста. 

Для голосування потрібно вибрати проєкт «Vinnytsia, Ukraine | Liason Offices for Citizen Participation». Голосування триває до 22 жовтня 2021 р.