Новини міста: Вінничанку Надію Заянчковську привітали із 100-річним ювілеєм
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничанку Надію Заянчковську привітали із 100-річним ювілеєм

4.jpg1 жовтня вінничанка Надія Заянчковська відзначила 100-річний ювілей. Сьогодні іменинницю за дорученням міського голови Сергія Моргунова привітали директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова, депутат Вінницької міської ради Теймур Абушов.

1.jpgУ свій поважний вік, ювілярка має добру пам'ять та декламує вірші.  Надія Василівна розповіла, що її секрет довголіття полягає у невтомній праці від самого дитинства, любові до книг, а ще – увазі та повазі рідних. Надія Заянчковська має доньку, двох онуків та одну правнучку.

За значні заслуги перед Вітчизною, багаторічну плідну працю, особистий внесок у виховання молоді на героїчних та трудових традиціях українського народу, відданість громадянському обов'язку – Надія Заянчковська нагороджена Почесною грамотою виконавчого комітету Вінницької міської ради та грошовою премією.

За словами директора департаменту соціальної політики Валентини Войткової, Надія Василівна є десятою довгожителькою нашої громади у загальному списку та шостою у 2021 році ювіляркою. Слід зазначити, що віднині сьогоднішня іменинниця отримуватиме щомісячну матеріальну допомогу в розмірі 1769,00 грн.