Новини міста: Від COVID-19 у Вінниці вакцинувались вже 83% працівників муніципальних шкіл
Керування дозволамиКерування дозволами

Від COVID-19 у Вінниці вакцинувались вже 83% працівників муніципальних шкіл

вакцинація учителі Вінниці.jpgВсі  43  комунальні заклади середньої освіти Вінницької міської територіальної громади працюють у звичному режимі. Станом на 28 вересня  від COVID-19 щепились 82,4% педагогічних і технічних працівників по освітянській галузі міста (школи, садочки, позашкільні заклади та інклюзивно-ресурсні центри). У школах від коронавірусної інфекції вакцинувались 83,2%  працівників.

«Ми досягли бажаного результату – всі муніципальні школи Вінниці працюють у звичайному режимі, тобто очно. Вчора лише один комунальний заклад працював дистанційно, але вчителі,  розуміючи ситуацію,  вакцинувались.  Нині ця школа,  маючи 80% щеплених,  відкрила  двері для своїх учнів. Наразі  загальний відсоток імунізованих педагогічних і технічних працівників по освітянській галузі уже становить 83,2 %. На 21 вересня він складав 74%.  Ми розуміємо, що  офлайн навчання потрібне дітям, адже  учні на уроках краще сприймають навчальний матеріал, а на перервах мають змогу поспілкуватись з однокласниками, а не через екран комп’ютера. Також школярі не псують свій зір через постійну напругу очей та роботу перед екранами гаджетів. Наші педагоги думають не тільки про себе, а  і про своїх учнів.  Саме тому працівники освіти міста  масово вакцинуються,  бо очне навчання набагато краще за дистанційне», - розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.  

Вона додає, що найвищий показник імунізованих в інклюзивно-ресурсних центрах - 96 %, а в закладах позашкільної освіти від коронавірусу щепились 85,2 %  працівників. Не пасуть задніх і в дитячих садочках. В 46 з 59 комунальних садочків вакциновано 80 % працівників. 

Варто зазначити, що за результатами щорічного всеукраїнського муніципального опитування, яке цьогоріч проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), Вінниця є лідером серед українських міст  щодо рівня якості послуг у освітніх закладах https://www.iri.org.ua/sites/default/files/editor-files/IRI%20Survey%202021.pdf

Нагадаємо, що кожен вінничанин, який пройшов повний курс імунізації, може взяти участь в акції «Вакцинуйся. Збережи життя». 

Перший розіграш  призів відбудеться 19 жовтня.

Аби стати учасником акції, необхідно перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia, заповнити  реєстраційну форму та дати згоду на обробку персональних даних.

Для того, щоб всі охочі змогли взяти участь в акції, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня. Суперприз – автомобіль Toyota Corolla.