Новини міста: У Вінниці пройшов Міжнародний день студентського спорту
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці пройшов Міжнародний день студентського спорту

0.jpg

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського пройшов Міжнародний день студентського спорту. Юнаки та дівчата влаштували показові виступи із різних видів спорту. А організатори заходу  нагородили переможців і призерів загальнокомандних першостей зимової та літньої Універсіад сезону 2020-2021 рр. Відзначення цього свята відбувається одночасно в усіх регіонах України.

Захід відвідала і заступниця міського голови Галина Якубович. Вона привітала усіх присутніх та зазначила, що спорт важливий для здоров'я людей. І у Вінниці докладають чимало зусиль для його розвитку.

Привітав усіх і голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов. Він зауважив, що заняття фізкультурою та спортом загартовують  не лише тіло, а й дух людини.

Також на зібранні були присутні: заступник Міністра молоді і спорту України Віталій Лавров, заступник міністра освіти і науки України Артур Селецький, президент «Українська федерація учнівського спорту» Роман Греба, голова ВГО «Спортивна студентська спілка України», ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко та президент Європейської спортивної студентської асоціації Адам Рочек.

Відвідали захід директори коледжів і ректори закладів вищої освіти  з усієї України.

«Під час Міжнародного дня студентського спорту, ми дали старт нашим змаганням у 2021-2022 навчальному році. Це заходи, які ми проводимо серед студентів», - зазначив голова комітету фізичного виховання і спорту МОН Вадим Стеценко.

Довідка:

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).  Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запрошують усі вищі навчальні заклади України долучатися до цієї ініціативи.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухливий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров'я і довголіття!

2.jpg

1.jpg