Новини міста: У Вінниці 73,6 % освітян вакцинувались від Covid-19
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці 73,6 % освітян вакцинувались від Covid-19

вакцинація вчителів.JPGУ Вінницькій міській територіальній громаді станом на 21 вересня від коронавірусної інфекції імунізувались майже 74% від загальної кількості працівників закладів освіти. Найвищий показник вакцинованих в інклюзивно-ресурсних центрах - 91,6 %, а в закладах позашкільної освіти від Covid-19 щепились 83,8%  працівників. Високий показник імунізованих і в школах та садочках. 

Вінницькі освітяни продовжують масово вакцинуватись. Загальний відсоток імунізованих педагогічних і технічних працівників по освітянській галузі уже становить 73,6 % (на 16 вересня він складав 68,1%).

«Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з протиепідемічними заходами,  про це ми постійно говоримо нашим педагогічним колективам. І на сьогодні маємо досить високі  показники. Нині від коронавірусної інфекції вже щепились 91,6% працівників інклюзивно-ресурсних центрів, 83,8% – позашкільної освіти. Що стосується шкіл, тут ситуація теж досить непогана – 76,6 % вчителів вже вакциновані. В 30 міських школах  щепилось  80% колективів, ще в п’яти – понад 70%. Ми сподіваємося, що навіть під час погіршенням епідеміологічної ситуації всі освітні  заклади продовжать свою роботу», - зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.  

В дитячих садочках Великої Вінниці від коронавірусної інфекції імунізувалось  68,7% працівників. Більше 80%  щепились в  31 садочку, а  в 15 -  понад 70%. 

Нагадаємо, з першого вересня у Вінницькій міській територіальній громаді триває акція «Вакцинуйся. Збережи життя». 

Долучитись до неї можуть усі містяни віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і пройшли повний курс вакцинації. Акція триватиме до середини грудня. 

Аби стати учасником акції, необхідно перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia, заповнити  реєстраційну форму та дати згоду на обробку персональних даних.

Перший розіграш  призів відбудеться 19 жовтня. 

Для того, щоб всі охочі змогли взяти участь в акції, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.