Новини міста: У Вінниці на провулках Тропініна прокладають мережу водовідведення
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці на провулках Тропініна прокладають мережу водовідведення

каналізування фото.JPGУ Вінниці в приватному секторі тривають роботи з  будівництва мережі водовідведення. Наразі труби прокладають на 1 та 2 провулках Тропініна. Роботи виконують на умовах співфінансування: міський бюджет фінансує 70% загальної вартості, а жителі - 30%.

Програма каналізування приватного сектору у Вінниці діє вже більше десяти років. Адже підключення будинків до централізованої мережі водовідведення для мешканців набагато зручніше та економніше ніж використання вигрібних ям.

«Загалом на 1 та 2 провулках Тропініна проєктом передбачено прокладання мережі водовідведення довжиною у 673 метри. Наразі вже збудовано близько 350 метрів мережі каналізації та влаштовано 17 каналізаційних колодязі. Діаметр труби – 160 мм, матеріал – ПВХ», – каже заступник директора департаменту міського господарства міської ради Олександр Зімбовський.

2 фото каналізація.JPGПрокладена мережа каналізування дозволить підключитись до неї 45 домоволодінням. Взагалі, каналізування приватного сектору не лише підвищує комфортність для місцевих жителів. Такі роботи важливо проводити й з точки зору екології. Адже витоки нечистот з вигрібних ям біля приватних будинків можуть забруднювати води ставків, малих річок та річки Південний Буг. Тому це питання важливе не лише для мешканців та покращення їхнього побутового комфорту, а й для всієї громади Вінниці.

Нагадаємо, що у місті триває масштабний проєкт з каналізування цілого мікрорайону на Старому місті, який охоплює 11 вулиць та провулків квартального комітету «Добробут». https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8317 Також в цьому році завершується будівництво насосної станції на 2-му провулку Бестужева, у рамках комплексного проєкту з каналізування  мікрорайону Корея https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8249