Новини міста: У Вінниці обговорили актуальні питання роботи навчальних закладів по захисту прав та інтересів дітей
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці обговорили актуальні питання роботи навчальних закладів по захисту прав та інтересів дітей

IMG_20210914_150003.jpg 

Днями, служба у справах дітей Вінницької міської ради провела семінар із заступниками директорів з виховної роботи коледжів і професійно-технічних навчальних закладів Вінницької міської територіальної громади та працівниками сектору ювенальної превенції Вінницького районного відділу поліції. Обговорювали актуальні питання роботи навчальних закладів по захисту прав та інтересів дітей.

Під час семінару учасники отримали  інформацію про стан захисту прав дітей територіальної громади. Також обговорили питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх,  проблеми профілактики домашнього насильства та булінгу у навчальних закладах. Поділилися досвідом організації та проведення виховної роботи в умовах карантинних обмежень.

«Служба у справах дітей Вінницької міської ради є координатором роботи по соціальному захисту дітей нашої громади. Здійснюємо роботу з профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та негативних явищ у дитячому середовищі. Такі семінари є засобом вирішення актуальних проблем захисту прав дітей, можливістю координації зусиль всіх зацікавлених структур та ефективному вирішенню поставлених завдань», - розповідає заступниця начальника служби у справах дітей Вінницької міської ради Майя Бойко. 

IMG_20210914_151003.jpg

 IMG_20210914_150934.jpg