Новини міста: У Вінниці діятиме комплекс «КАСКАД 3»: камери автофіксації порушень правил дорожнього руху
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці діятиме комплекс «КАСКАД 3»: камери автофіксації порушень правил дорожнього руху

каскад.jpgНа чотирьох ділянках концентрації дорожньо-транспортних пригод вже змонтували комплекси автоматичної фото та відеофіксації. Вони встановлені за адресами: вул. Київська, 65, вул. Київська, 126, вул. Келецька, 30 та просп. Юності, 46. Запустити в роботу ці комплекси планують на початку листопада. Такі сучасні цифрові технології дозволять підвищити безпеку на дорогах міста. 

На минулому тижні виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення щодо впровадження у роботу комплексів автоматичної фото/відеофіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.каскад1.png

«Камери встановлюють для формування безпечного міського середовища на базі сучасних цифрових технологій та реалізації заходів, спрямованих на організацію безпеки дорожнього руху. Також – для зниження кількості дорожньо-транспортних пригод на дорогах», - каже заступник директора департаменту інформаційних технологій міської ради Віталій Сташко.

Комплекси «Каскад 3» закупили за державні кошти, а їх монтаж забезпечила місцева влада. Біля камер встановлять відповідні знаки після розроблення схем ОДР та погодження їх у Патрульній поліції Вінницької області (схеми наразі розробляють).

Наразі камери вже встановили. Вони розташовані за адресами: вул. Київська, 65, вул. Київська, 126, вул. Келецька, 30 та просп. Юності, 46. Планується, що вони запрацюють на початку листопада.