Новини міста: Вінничанину Святославу Кравчуку, який допоміг жінці з вадами зору перейти дорогу, вручили Подяку міської ради
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничанину Святославу Кравчуку, який допоміг жінці з вадами зору перейти дорогу, вручили Подяку міської ради

SR_03793.JPGСьогодні, 14 вересня, Подякою міської ради та грошовою премією нагородили вінничанина Святослава Кравчука. Цей чоловік проявив людяність та допоміг жінці з вадами зору перейти на інший бік вулиці зі жвавим рухом. У цей же час десятки авто проїжджали повз, ніяк не реагуючи на розгублену жінку посеред дороги. Те, як поступив Святослав, він вважає нормою. Він часто повторює своїм дітям, що завжди потрібно робити гарні вчинки, навіть якщо їх ніхто не бачить, адже це робить життя кращим.

SR_03823.JPGПодяку Святославу Кравчуку вручив заступник міського голови Андрій Очеретний за дорученням міського голови Сергія Моргунова. «Сьогодні ми вітаємо людину, яка зробила гарний вчинок. Це історія про людяність, про те, як нам усім потрібно відмежуватися від матеріального та бути, у першу чергу, людьми. На минулому тижні у Вінниці трапився випадок, коли  людина з вадами зору не могла перейти дорогу на вулиці Пирогова. Святослав допоміг цій жінці і показав своїм прикладом, як потрібно поводитись у таких ситуаціях. Тому міський голова Сергій Моргунов відзначив його Подякою. Вінницька міська рада та її виконавчий комітет висловлює щиру подяку за проявлену громадську свідомість, високі людські якості та небайдужість до життя іншої людини», – каже Андрій Очеретний.

Святослав Кравчук зазначив, що вважає таку поведінку нормою. «Я бажаю людям, щоб вони завжди допомагали один одному, адже позитивні зміни починаються з кожного з нас. Жінка не бачила кольору світлофору, була дезорієнтована і не знала куди йти. І з мого боку було правильно перевести її через дорогу. Я вважаю це нормою і не вбачаю у цьому нічого особливого. Думаю, що так повинен робити кожен», – зазначив Святослав Кравчук.

Чоловік розповів, що у нього є двоє дітей і він їм часто повторює, що завжди потрібно робити грані справи, навіть якщо цього ніхто не помічає, адже це робить життя кращим. Святослав прийшов на вручення Подяки зі своєю дружиною Ольгою. «Святославу зателефонували з роботи і сказали, що його шукають. Тоді ми вже зайшли у фейсбук і побачили відео з моїм чоловіком. Взагалі, я пишаюсь ним, він – молодець. Багато хто не зупинився, проїжджали повз жінку, а мій Святослав зупинився і допоміг», – каже Ольга.