Новини міста: У Вінниці готуються до опалювального сезону: роботи виконали на 70%
Керування дозволамиКерування дозволами

 У Вінниці готуються до опалювального сезону: роботи виконали на  70%

тепло.jpgПрацівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» готуються до опалювального сезону. Вони перевіряють  котельні, теплові мережі, центральні та індивідуальні  теплові пункти, теплові камери та мережі гарячого водопостачання.  Наразі вже замінили майже 2,5 км мереж у двотрубному  виконанні.

Вже повністю реконструювали тепломережі на ділянках: вул. Чорновола; вул. Г. Крут; вул. Писарєва; вул. Гоголя; вул. А. Янгеля; вул. Київська; між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя (1-й мікрорайон); просп. Юності, 28; вул. Келецькій, а також на перехресті вул. В. Порика та вул. В. Інтернаціоналістів.     

Наразі роботи тривають ще на кількох ділянках: реконструюють 435 метрів тепломережі  на просп. Космонавтів,68; на вул. К.Широцького, 10 ремонтують 260 метрів мережі, а також триває реконструкція 215 метрів теплопроводу між  вул. Є. Пікуса, 16а, просп. Коцюбинського, 5 та вул. Привокзальній, 2/1.

«Працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» поступово, у міжопалювальний період, готують обладнання теплопостачального комплексу до нового опалювального сезону.  Працюємо згідно графіку. Заходи з підготовки до опалювального сезону 2021-2022 виконані на 70%»,  - розповів директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради  Михайло Варламов. 

На початок серпня вже перевірені, відремонтовані та підготовлені до опалювального сезону 38 котелень, 53 центральних теплових пунктів (ЦТП), 348 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та 767 теплових камер. Провели гідравлічні випробування 170,8 км теплових мереж.