Новини міста: Вінничан запрошують на урбан-експедицію малою річкою Дьогтянець
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують на урбан-експедицію малою річкою Дьогтянець

1.jpgВ рамках пішої експедиції учасники будуть досліджувати річку від витоку вздовж русла – маршрут пролягатиме від озера Миру до парку Дружби народів. Дослідницька прогулянка відбудеться у неділю, першого серпня. Орієнтовна тривалість експедиції — 6 годин. Долучитись до неї можуть усі охочі вінничани.

Як зазначають організатори, мета експедиції - дослідити малі річки Дьогтянець та  Дьогтянчик, щоб проаналізувати поточний стан територій та їх потенційну роль у міському житті. Наприкінці експедиції на усіх учасників чекатиме обговорення побаченого, результати дослідження та знахідки зафіксують на карті.

«Ми робимо перші кроки в усвідомленні всіх цінностей та потенціалів малих річок та струмків міста, аби у майбутньому створити повноцінну блакитно-зелену мережу Вінниці. В рамках експедиції Дьогтянцем дослідники, урбаністи та небайдужі вінничани зможуть проаналізувати екологічні, просторові та соціальні аспекти проблематики річок, що є важливим підґрунтям для наступних кроків. Сподіваюсь, що зовсім скоро усі вінничани повірять в історію перетворення «річок-вонючок» на привабливі природні та рекреаційні оазиси», - зазначила координаторка проєкту щодо малих річок Вінниці КП «Інститут розвитку міст» Янна Чайковська.

Організатори експедиції зауважують, що усі хто отримає лист-підтвердження на участь в заході, мають прийти на місце зустрічі у закритому одязі та зручному взутті. Не радять  брати з собою велосипед, а от вода та перекус мають бути обов'язково.

Програма  експедиції:

  • Початок - 10:00
  • Місце зустрічі - Озеро Миру на перехресті вул. Максимовича та Хм. Шосе
  • 10:00-12:00 - дослідження річки на проміжку між вул. Хм. Шосе до вул. Келецька
  • 12:00-12:40 - перерва
  • 12:40-15:00 - дослідження річок на проміжку між вул. Келецька та парком Дружби народів
  • 15:00-16:00 - обід та рефлексія

 Реєстрація за посиланням - https://cutt.ly/YQa2IBk .