Новини міста: У медичному містечку на Вишеньці облаштовують зону очікування та відпочинку
Керування дозволамиКерування дозволами

У медичному містечку на Вишеньці облаштовують зону очікування та відпочинку

SV_03342.jpgУ Вінницькій міській територіальній громаді продовжують реалізовувати проєкти-переможці в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Завершується реалізація великого проєкту «Комфортний простір очікування та відпочинку пацієнтів медичного містечка на Вишеньці». Його підтримали 332 вінничанина. 

Роботи на об’єкті розпочалися на початку липня. У внутрішньому дворі медичних закладів розрівняли ґрунт, влаштували вирівнювальні шари основи з піщано-гравійної суміші, улаштували покриття з тротуарної плитки, встановили лавки та урни для сміття. А також висадили кущі та багаторічні квіти. 

«Ініціаторами облаштування зони відпочинку та очікування у медичному містечку були представники колективів міської лікарні №1 та ЦПМСД №3. Саме вони подали проєкт на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Вінничани його підтримали. Проєкт майже реалізовано і ми уже бачимо результати. Вінничани, які прийшли до амбулаторії можуть зачекати прийому лікаря в комфортних умовах, на гарному майданчику», - розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Світлана Стефанкова.  

У планах встановити ще альтанку. 

Відзначимо, що у Вінницькій міській територіальній громаді цьогоріч реалізовують  17 проєктів, які в 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». 

SV_03340.jpg

SV_03342.jpg