Новини міста: У Вінниці цьогоріч збудували 8 пандусів біля під'їздів багатоповерхівок
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці цьогоріч збудували 8 пандусів біля  під'їздів багатоповерхівок

пандус4.PNGУ Вінницькій міській територіальній громаді завершили заплановані на цей рік роботи з облаштування пандусів біля житлових будинків. Перелік об'єктів формують відповідно до звернень мешканців.

Роботи з будівництва пандусів  біля деяких під'їздів багатоквартирних будинків у цьому році провели за такими адресами: вул. В. Порика, 39; вул. Дачна, 6;  вул. Келецька, 111; вул. Зодчих, 20; вул. А. Первозванного, 54; вул. Довженка, 38; вул. Стрілецька, 31. Також облаштували пандус у смт Десна біля будинку на вул. Гагаріна, 3, де розташована амбулаторія сімейної медицини.

«Облаштування пандусів проводиться за кошти бюджету громади у рамках комплексних ремонтів житлового фонду. Проєкт об'єкту погоджується з уповноваженим по будинку та з самим заявником, адже мова йде про людей з інвалідністю, які і будуть користуватись пандусом. Як і планували, всі роботи завершили наприкінці другого кварталу», - розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман. пандус3.PNG

Під'їзди вінницьких багатоповерхівок роблять більш доступними для маломобільних груп населення з 2016 року. За цей час збудували 65 пандусів. Перелік адрес і плани щодо їх облаштування формують за зверненнями мешканців багатоповерхівок до профільного департаменту.