Новини міста: Сергій Моргунов: «Декларація про державний суверенітет – це один з перших кроків до державності у новітньому часі»
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов: «Декларація про державний суверенітет – це один з перших кроків до державності у новітньому часі»

31 річниця Декларації.jpg31 рік тому ухвалили Декларацію про державний суверенітет України. На той час, коли ще існував СССР, це давало надію на незалежну державу. Це був один з перших кроків до державності у новітньому часі. Та продовження прагнень і сподівань тих, хто вірив в Українську революцію початку ХХ ст. Ідея стала реальністю. Міський голова Сергій Моргунов привітав вінничан з цією важливою для всіх українців датою.

Декларація про державний суверенітет України була прийнята Верховною Радою Української PCP 16 липня 1990 року. У преамбулі документу йшлось про те, що Верховна Рада УРСР проголошує суверенітет України як «верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах».

«У нас прекрасна країна, сильний народ. Ми цінуємо свій історичний шанс і захищаємо наш суверенітет. Важливо зберегти і примножити нашу міць, наші багатства, нашу згуртованість. Розвивати Україну - незалежну і успішну - можна тільки разом!», – каже Сергій Моргунов.