Новини міста: На вул. Келецькій замінюють понад 400 метрів тепломережі
Керування дозволамиКерування дозволами

На вул. Келецькій замінюють понад 400 метрів тепломережі

SV_06353_1.jpgУ Вінниці продовжується реконструкція теплових мереж. Працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  працюють на кількох ділянках. Нині замінюють трубопроводи на вул. Келецькій, на проспекті Космонавтів, 68, на проспекті Юності, 28 та на вул. Г. Крут. У планах цього року оновити понад 5 км тепломереж. 

З початку 2021 року у місті уже замінили 2,2 км тепломереж у двотрубному виконанні. Реконструювали ділянки на вул. Чорновола, вул. Писарєва, вул. Гоголя, вул. А. Янгеля та вул. Київській, ділянки між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя (1-ий мікрорайон) та на перехресті вул. В. Порика і вул. В. Інтернаціоналістів.      

SV_06370.jpgНаразі тривають роботи з реконструкції мереж  на вул. Келецькій: від перехрестя з проспектом Космонавтів до перехрестя з вулицею 600-річчя (м-н Вишенька, роботи виконуються підрядною організацією). На цій ділянці замінюють 404 метри тепломережі. Ведуться також роботи на проспекті Юності, 28 до центрального теплового пункту 7/3 на вул. Келецькій, 99 – тут прокладуть 75 метрів нового трубопроводу. Також проводиться заміна тепломережі  загальною довжиною 435 метрів від ЦТП 6/2 на проспектів Космонавтів, 68. Ще 279 метри мережі полагодять на вул.  Г. Крут.

«Реконструкція теплових мереж дуже потрібна. Адже завдяки новому трубопроводу покращується якість послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання, зменшаться втрати в теплових мережах, а витоки взагалі будуть відсутні», -  каже директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Михайло Варламов

Окрім заміни мереж,  теплопостачальні підприємства міста готують до наступного опалювального сезону й обладнання теплопостачального комплексу.  Зокрема,  буде проведено поточні  ремонти 45 котелень та ТЕЦ , 66 центральних теплових пунктів (ЦТП) та 398 центральних теплових пункти (ІТП). Також проведуть  гідравлічні випробування 177 км теплових мереж. Всі ці роботи вже тривають.