Новини міста: Сергій Моргунов: «Ще одна оновлена магістраль у місті – Сабарівське шосе»
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов: «Ще одна оновлена магістраль у місті – Сабарівське шосе»

САБАРІВСЬКЕ ШОСЕ.JPGНа Сабарівському шосе зробили понад 1,5 км якісної дороги з тротуарами, велодоріжками, зручними зупинками, відеонаглядом. Освітленість вулиці повністю відповідає державним нормативам. Це все елементи комплексного підходу до ремонту міських автошляхів у Вінниці. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

DJI_0218.jpgСабарівське шосе – це магістральна вулиця районного значення, яка сполучає мікрорайони Академічний та Сабарів з  містом. Це шосе веде до важливих об'єктів інфраструктури, серед яких – муніципальний автопарк, Сабарівська ГЕС тощо.

«Ми врахували також побажання мешканців. Шосе має важливе значення для мікрорайону: по дорозі курсує транспорт у місто, також поруч дитячий садочок і клуб. А модернізація інфраструктури - це завжди поштовх до розвитку територій. Ми чесно говорили людям, що поступово Сабарів змінюватиметься на краще. І свої зобов'язання виконуємо», – каже Сергій Моргунов.

DJI_0212.jpgМіський голова нагадав, що минулого року оновили вулицю Черняховського. «Також хочемо відкрити садочок у новому приміщенні, де потрібно провести серйозну реконструкцію. А на перспективу плануємо реалізувати проект по ремонту вулиці Шептицького», – зазначив очільник Вінниці.