Новини міста: З початку року у Вінниці відремонтували інженерні мережі у 19-ти будинках
Керування дозволамиКерування дозволами

З початку року у Вінниці відремонтували інженерні мережі у 19-ти будинках

інженерні мережі фото.PNGУ Вінниці продовжують лагодити інженерні мережі у багатоквартирних будинках. Роботи проводять на умовах  співфінансування. Цього року уже завершили капітальний ремонт у 19-ти висотках, хоча у планах було 17 будинків. Вдалося це зробити  за рахунок зекономлених коштів за результатами проведення тендерних процедур.

Ремонт житлового фонду у Вінниці за міською програмою співфінансування виконується щороку.  Умови участі – незмінні: 70%  робіт фінансує міська рада, 30% – співвласники висоток. У багатоквартирних будинках одним із найпопулярніших залишається ремонт інженерних мереж.

Днями завершили лагодити інженерні мережі житлових будинків за адресами вул. Волошкова, 8 та вул. Б. Ступки, 21.

«Цей рік, як і попередній, видався складним через карантин. Який негативно позначився на економіці, і, як наслідок, призвів до скорочення надходжень до бюджету. Тому ми реалістично підходили до планування капітальних ремонтів в житловому фонді загалом, і  в тому числі – інженерних мереж. Їх ми поставили у план по 17 будинках. Але завдяки економії коштів за підсумками тендерних процедур і активності самих мешканців ми уже провели роботи у 19 багатоповерхівках. Ще у п'яти  висотках продовжуємо працювати», - розповів директор департаменту житлового господарства міськради Роман Фурман.

Він нагадав, що у багатоповерхівках, де створюється ОСББ, є можливість зробити ремонт одного конструктивного елементу за кошти міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року, а ОСББ створено з 1 січня 2019 року, то за кошти громади можна полагодити два конструктивні елементи висотки.