Новини міста: Вінничани долучилися до всеукраїнського флешмобу «Пишайтеся сивим волоссям!»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничани долучилися до всеукраїнського флешмобу «Пишайтеся сивим волоссям!»

IMG_9477.jpg

Відвідувачки Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці приєдналися до всеукраїнського флешмобу «Пишайтеся сивим волоссям!». Його мета - показати красу сивого волосся. 

Флешмоб стартував у Тернополі. У Вінниці до нього долучилися п’ятеро відвідувачів Терцентру. Образи для них створювали: візажистка Аліна Софьян, майстрині Вінницького вищого професійного училища Юлія Кокошко та Олена Рак. Сукні для заходу вінничанки отримали від всеукраїнського бренду жіночого одягу VOVK.  А фотосесію учасникам  флешмобу влаштували у студії «Lulu». 

«Ми підтримуємо та приєднуємось до тренду популяризації сріблястого волосся. І один день для наших учасниць та учасника став святковим. Майстрині їм створили неймовірні образи. А фотограф зміг передати їхню красу на фото. Естафету ми передаємо Київському міському територіальному центру соціального обслуговування та Дніпровському міському територіальному центрі. Беріть участь та передавайте естафету іншим територіальним центрам», - закликала завідувачка відділення соціальної допомоги вдома №1 Територіального центру соціального обслуговування Дарья Добряк. 

Усі учасники викладають свої світлини у соціальних мережах із хештегом #сивакрасива. Спершу свої фотографії представили жителі Тернополя, згодом Львова.

«Приємно, що колеги з Тернополя започаткували челендж «Сивакрасива». Цей флешмоб - гарна  нагода нагадати про досвід, про повагу, про красу, про мудрість. Не потрібно боятись років та  сивини. Адже  це  життя, і наші підопічні взяли участь і підтвердили, що вінничанки красиві, розумні та елегантні. До речі, в челенджі у нас брав участь і  сивочолий чоловік. Це дійсно позитивний захід», - додала директорка депаратменту соціальної політики Валентина Войткова.

IMG_9453.jpg

IMG_9398.jpg

IMG_9310.jpg

IMG_9181.jpg

IMG_9073.jpg

IMG_9044.jpg

IMG_9109.jpg