Новини міста: За вихідні у Центрах масової вакцинації проти Covid-19 щепили 739 вінничан
Керування дозволамиКерування дозволами

За вихідні у Центрах масової вакцинації проти Covid-19 щепили 739 вінничан

вакцинація мегамол.jpgУпродовж 26-27 червня у Вінницькій міській територіальній громаді працювали два  Центри масової вакцинації населення. Один розташувався на Вишеньці  в  ТРЦ «Мегамолл», інший – на Замості в школі № 32.  За два дні роботи пунктів щеплення  739 вінничан отримали першу дозу вакцини проти Covid-19. В суботу вакцинували 392 охочих, в неділю - 347.

«У порівнянні з минулими та позаминулими вихідними  кількість вакцинованих  цієї суботи та неділі значно менша. І, напевно, причиною цього стала спека та ще й три вихідних дні, тому що багато людей виїхали з міста. Та, незважаючи на це, центри працювали у звичному режимі  з 10 до 14-ї години з дотриманням усіх необхідних вимог », - розповіла  заступниця  директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

До вакцинації містян було залучено 10 медичних бригад.  Щеплювали усіх охочих китайською вакциною «CoronaVaс», яка є у достатній кількості. 

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді вакцинуватись від Covid-19 можна не тільки у Центрах масової вакцинації, а й у стаціонарних пунктах щеплення на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Тут вакцинують людей з листа очікування та зареєстрованих в додатку "Дія", які попередньо запрошені сімейними лікарями.

Загалом з початку вакцинальної кампанії у Вінниці проведено 26656 щеплень. Першу дозу препарату отримали 19599 осіб, другу - 7057.


Роботу центрів організовує департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради.