Новини міста: У Вінниці завершуються роботи з капітального ремонту Сабарівського шосе
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці завершуються роботи з капітального ремонту Сабарівського  шосе

DJI_0218.jpgПо Сабарівському шосе вже замінили дорожнє полотно, облаштували велодоріжки, тротуари, сучасне зовнішнє освітлення, систему відеонагляду. Як реалізують інфраструктурний проект, сьогодні перевірив міський голова Сергій Моргунов.

Сабарівське шосе – магістральна вулиця районного значення, яка сполучає два віддалені мікрорайони: Академічний та Сабарів - з рештою міста. По шосе курсує громадський транспорт та поруч розташовані важливі об'єкти інфраструктури: Сабарівська ГЕС, муніципальний автопарк, а також дитячий садочок і клуб.

Роботи з капітального ремонту дороги розпочались у березні цього року. Підхід до реконструкції – комплексний, який враховує інтереси усіх учасників руху: водіїв, пішоходів та велосипедистів.

«Протяжність ділянки ремонту Сабарівського шосе – 1540 метрів. Вже завершені роботи по влаштуванню мережі зливової каналізації. Повністю замінена мережа зовнішнього освітлення. Облаштовано відеонагляд. Збудовано дорожнє покриття, відокремлена велосипедна доріжка. Зроблена пішохідна частина з обох боків вулиці: з боку приватної забудови шириною два метри, а з боку промислової території – півтора метра. Таким чином в одну лінію з'єднаються вже відремонтовані вулиці: Пирогова, Сабарівське шосе, Черняховського та Гніванське шосе», – зазначив в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що його вимога – комплексний підхід до модернізації дорожньої інфраструктури, який враховує інтереси всіх учасників руху та створення комфортних та безпечних умов. 

«Дороги ми системно оновлюємо у різних районах міста. Щодо реконструкції Сабарівського шосе – це виконання взятих зобов'язань нашої команди перед мешканцями цього мікрорайону, ми говорили з людьми про те, що серйозно займемось розвитком інфраструктури. У минулому році ми завершили ремонт вулиці Черняховського - фактично до Сабарівської дамби. Сьогодні працюємо над тим, щоб реалізувати проект по реконструкції приміщення для дитячого садочку. А нова якісна дорога, яку ми зробили у комплексі - за міськими стандартами безпеки та комфортності,  тільки сприятиме розвитку цього району», – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що в планах на наступні роки передбачений ремонт вулиці Шептицького з примиканням до Сабарівського шосе.