Новини міста: У Вінниці підприємці зібралися на форум «Тренди 2021: Business VS COVID»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці підприємці зібралися на форум «Тренди 2021: Business VS COVID»

SV_03860.jpgСьогодні, 23 червня, у Вінниці проходить  бізнес-форум «Тренди 2021: Business VS COVID». Під час заходу обговорили тенденції розвитку бізнесу в умовах пандемії, та як його трансформувати у наступні роки. Також йшлося про  особливості керування брендами у новому кризовому світі. Зустріч організували представники громадської організації Business People Club за підтримки Вінницької міської ради. Відвідав форум і поділився із присутніми досвідом муніципалітету заступник міського голови Андрій Очеретний.

«Business People Club – це майданчик, який сприяє об'єднанню бізнесу Вінниці, і насамперед це стосується малого та середнього підприємництва. Сьогодні ми поговоримо про те, що у місті відбувалося в період карантину в рамках програми «Вінничани важливі». А також про ті проекти, які ми реалізовуємо спільно із бізнес-клубом, а це ті заходи, які об'єднують підприємців міста. Сьогодні з учасниками форуму ми поговоримо про ті програми, які діють у Вінниці для бізнесу, та про те, що ви можете на них розраховувати. Ми хочемо поділитися нашими механізмами, аби ви ними користувалися. Вінниця завжди ставила для себе високі цілі – бути першою у багатьох сферах. І те, що ми у травні розпочали величезний проект з  будівництва у місті нового заводу компанії HEAD, підтверджує,  що  бізнесу у Вінниці легко», - зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Сьогоднішній форум проходить в рамках ініціативи «COVID-19 Бізнес-Клініки» у Вінниці. Відзначимо, що цей проєкт пошириться на Вінницьку, Хмельницьку та Житомирську області. Реалізовується він в рамках Міжнародного проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини, Європейським Союзом та німецькою федеральною компанією GIZ. Цей проект націлений на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

«Це уже другий такий масштабний бізнес-форум. Перший відбувся у 2019 році. Сьогоднішній форум про те, як бізнес виходить із кризи внаслідок пандемії. Цей захід корисний для власників бізнесу, керівників, і для тих підприємців, які працюють, розвиваються і хочуть йти далі.  Адже потрібно швидко адаптуватися до тих змін, які виникають постійно. Сьогодні є можливість послухати ТОП-спікерів України, кращих  економістів», - розповіла президентка Business People Club Надія Лисецька.

Серед спікерів зокрема заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-сфери, керівник проєкту Дія City Олександр Борняков. Він розповів, чим займається Міністерство та що роблять в державі для того, аби Україна була у смартфоні.