Новини міста: Вінничан запрошують взяти участь в опитуванні про паркування
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують взяти участь в опитуванні про паркування


0.jpg29 червня у хабі «Місто змістів» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) відбудеться презентація та обговорення Концепції паркування в районі Замостя.  До заходу проводять опитування щодо ситуації із паркуванням у місті. 

В ньому можуть взяти участь усі охочі. Анкета невелика, відповіді на неї не заберуть багато часу https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDiJlKKvZ1mixoCVmrOnnDeEBXcoaI4x4O4NornXvc5RBJqg/viewform

Концепція паркування в районі Замостя була розроблена в минулому році. Проектом займалися компанія «А+С Україна» спільно з Вінницьким національним технічним університетом на замовлення КП «Агенція просторового розвитку». В рамках проекту обстежували вулиці району, робили аерофотозйомку території в різний час доби, підраховували авто на окремих ділянках та проводили соціологічні опитування.

«У рамках розробки моделі подальшого розвитку району Замостя спеціальні дослідження проводила компанія, яка має досвід роботи у цій сфері. Тепер важливо провести опитування серед мешканців, аби побачити, де, на їхню думку, доцільніше облаштовувати нові парковки, де потрібні платні місця, і як до цього ставляться вінничани. І уже під час зустрічі 29 червня ми хочемо презентувати зокрема і результати цього опитування та обговорити його з фахівцями у сфері мобільності», - розповів директор Агенції просторового розвитку Максим Кравчук. 
Участь в обговоренні Концепції візьмуть представники компанії «А+С Україна», Департаменту енергетики, транспорту і зв'язку Вінницької міської ради, КП «Інститут розвитку міст», депутати міської ради, що входять до постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг. Захід транслюватиметься наживо у Фейсбуці на сторінці Агенції просторового розвитку https://www.facebook.com/0432sda