Новини міста: Маленьких вінничан запрошують до гуртків «Посмішка»
Керування дозволамиКерування дозволами

Маленьких вінничан запрошують до гуртків «Посмішка»

зображення_viber_2021-06-18_15-03-00.jpgУ двох  мікрорайонах Вінниці, а саме в Сабарові та Пирогово, працюють гуртки активного відпочинку «Посмішка». Розваги для малечі організовують представники комунального закладу «Вінницький міський клуб». Зараз триває перша зміна, проте вже можна записатись на другу, яка стартує на початку липня.

Похід в 3-D кінотеатр, мотузкове містечко, пікнік на Вишенському озері, весела дружня компанія та нові знайомства чекають на маленьких вінничан у гуртках  активного відпочинку «Дитяче містечко «Посмішка». Гуртки діють у мікрорайоні Сабарів (вул. Черняховського, 74) та мікрорайоні Пирогово (вул. Пирогова, 348).

Керівниця гуртка в Пирогово Наталя Третякова розповіла про дозвілля юних вінничан у «Дитячому містечку». «Ми проводимо активні ігри на свіжому повітрі, розвиваючі творчі заняття. Днями наші вихованці побували у мотузковому містечку, плануємо відвідати 3-D кінотеатр», – каже Наталя Третякова.

Директорка КЗ «Вінницький міський клуб» Ольга Ящук говорить, зараз у гуртках закінчується перша зміна. «Друга зміна стартує на початку липня. Бажаючі вже можуть записувати своїх діток до нас за телефонами: 096-326-22-50 та 097-673-46-45», – зазначила Ольга Ящук.

Заняття з дітками в гуртках проходять з вівторка по суботу з 10:00 до 14:00 з дотриманням карантинних обмежень.