Новини міста: Цієї суботи у 3-х Центрах масової вакцинації планують щепити 1000 вінничан
Керування дозволамиКерування дозволами

Цієї суботи у 3-х Центрах масової вакцинації планують щепити 1000 вінничан

250.JPG19 червня у Вінниці  працюватимуть три Центри масової вакцинації від COVID-19. Вони будуть розташовані за адресами: вул. Соборна, 68 (приміщення Експоцентру); вул. Некрасова, 40 (школа № 32); просп. Космонавтів, 32  (гімназія № 23). Упродовж дня планують щепити тисячу містян китайською вакциною «CoronaVaс». 

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш розповів, що за два минулих вихідних у Центрі вакцинації першу дозу препарату отримали майже 750 вінничан, але бажаючих щепитися від коронавірусу у місті значно більше. 

«За результатами роботи відкритого нами центру вакцинації упродовж 12-13 червня,  ми побачили, що кількість людей може бути більшою. Крім того, міський голова Сергій Моргунов минулими вихідними особисто перевірив його роботу. Прийшовши та поспілкувавшись з людьми, він дав доручення збільшити кількість центрів вакцинації, щоб охопити не тільки центр міста, а й інші райони. Адже людям так буде територіально зручніше добиратись до пунктів щеплення. Відтак, ми їх маємо три: на Вишеньці та Замості, і уже випробуваний центр вакцинації в середмісті», - зазначив Олександр Шиш.

Цього тижня вінничан вакцинуватимуть лише в суботу. За словами директора департаменту охорони здоров’я міської ради, на це є певні об’єктивні причини. 

«Субота – це звичайний вихідний день, а в неділю буде велике релігійне свято, і багато вінничан мають на цей день свої плани. Тому ми вирішили, що більш раціонально проводити щеплення саме 19 червня», - зауважив Олександр Шиша.

Центри вакцинації від COVID-19 працюватимуть з 10:00 до 14:00 з дотриманням всіх необхідних умов для безпечного процесу вакцинації.

Усім, хто планує цього дня щепитись, потрібно обов’язково мати з собою паспорт громадянина України. А вінничанам, які не мають підписаних декларацій з сімейними лікарями, окрім  паспорта, необхідно взяти також довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.