Новини міста: Владислав Сінько та Софія Петровська перемогли у відкритому чемпіонаті міста з шашок
Керування дозволамиКерування дозволами

Владислав Сінько та Софія Петровська перемогли у відкритому чемпіонаті міста з шашок

Шашки 1.jpgУ Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з шашок  серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяло участь 40 спортсменів. Перші місця здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Владислав Сінько та Софія Петровська. 

Софія Петровська уже неодноразово здобувала перемогу на різних турнірах. У 2019 році дівчинка здобула титул Чемпіона світу з шашок в Туреччині у своїй віковій категорії. Владислав Сінько - призер міських, обласних та загальноукраїнських змагань. 

Тренує дітей викладач шашок ДЮСШ №6 Микола Леонов. Каже, його учні цілеспрямовані та старанні, тому часто займають призові місця у різного рівня турнірах.

«Софія Петровська має уже багато медалей та перемог. Вона дуже наполеглива учениця. Шашки в родині Софії - це сімейний спорт, адже наші заняття також відвідує і її сестричка. Що стосується Владислава, то він також дуже перспективний учень, і теж уже має багато медалей. Можу сказати, що юних спортсменів об’єднує жага до перемоги», – розповів Микола Леонов.

За результатами спортивних досягнень вінницька МДЮСШ №6 нині входить в трійку кращих шкіл України з таких видів спорту, як шашки та шахи. 

Шашки 2.jpg