Новини міста: У Вінниці капітально ремонтують дорогу по вулиці Гагаріна
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці капітально ремонтують дорогу по вулиці Гагаріна

фото Гагаріна 12.jpgУ Вінниці сезон ремонту доріг триває. Наразі лагодять дорожнє покриття по вулиці Гагаріна. А саме ділянку від вулиці Вишневського до будинку № 1а по вулиці Гагаріна. Тут планують до кінця червня, за сприятливих погодних умов, відремонтувати майже пів кілометра шляху.

«Роботи розпочались наприкінці травня. Вся ділянка дороги засипана щебенем, наступний етап – асфальтування. За  сприятливої погоди плануємо завершити ремонт до кінця червня», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

фото Гагаріна 13.jpgВже з новим асфальтом і вулиця Юрія Курія, тут цьогоріч  полагодили  також майже пів кілометра дороги – понад 1700 кв м покриття.

Ще з 2008 року у місті діє програма співфінансування, скориставшись якою жителі мікрорайонів приватної забудови можуть провести мережі централізованих водопроводів та каналізації до своїх осель або ж прокласти асфальт на своїх вулицях і провулках.  70%  робіт за цією програмою фінансує міська рада, і 30% – це частка мешканців.

Зокрема, у минулому році на умовах співфінансування заасфальтували вулицю Войцехівського, ділянку вул. Огієнка, що на Старому місті. Також асфальт постелили по 2-му пров. Вишневського, вул. Свідзінського, вул. Юрія Смірнова. Провели капітальний ремонт на ділянках доріг по 1-му пров. Лермонтова та 1-му пров. Волинця.