Новини міста: Гуртки Вінницького Територіального центру відновили роботу
Керування дозволамиКерування дозволами

Гуртки Вінницького Територіального центру відновили роботу

навчання фото.JPGЗ пом'якшенням карантинних обмежень 11 гуртків Вінницького Територіального центру запрацювали на повну. Але заняття  проходять з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Відвідувачі Вінницького Територіального центру соціального обслуговування вивчають  англійську мову, проходять курси комп'ютерної грамотності, опановують техніку скандинавської ходи та навчаються   їздити  на велосипеді. В центрі  проводяться творчі вечори,  різноманітні майстер-класи. Вінничанам, які бажають долучитись до занять у Терцентрі, можуть отримати додаткову інформацію за телефоном  67-05-90  або на сторінці закладу у Фейсбуці https://www.facebook.com/tercentrvin

«Заняття у Територіальному центрі соціального обслуговування міської ради (Соборна, 50) безкоштовні, їх відвідують 1829 вінничан. Тут для людей старшого віку організовано навчання впродовж життя. Вони отримують  нові знання і навички», – розповіла заступник директора Терцентру Наталія Жиліховська.

Також вінничани старшого віку можуть відвідувати  Центр Освіти Дорослих https://cutt.ly/EnUXylT, за адресою вулиця Брацлавська, 85,. Тут навчають  англійської та української  мови, знайомлять з новітніми онлайн технологіями. Також у центрі є курси з стресостійкості та емоційної грамотності, навчання обліку та звітності для підприємців та багато іншого.

Дізнатись більше про роботу Центру Освіти Дорослих можна за телефоном 097-07-36-137, або через сторінку у Фейсбуці https://www.facebook.com/CentrPodillaSocium