Новини міста: У Вінниці привітали Надію Луцишину із 100-річчям
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці привітали Надію Луцишину із 100-річчям

Луцишина.jpg8 червня свій 100-річний ювілей відсвяткувала вінничанка Надія Дмитрівна Луцишина. Іменинницю привітали представники департаменту соціальної політики. Вони передали вітання ювілярці від міського голови Сергія Моргунова та виконавчого комітету, вручили Почесну грамоту та грошову премію.

Надія Дмитрівна народилася в селі Крищинці Тульчинського району. Близько десяти років пропрацювала у колгоспі. А після закінчення Вінницького торговельного технікуму майже 30 років пропрацювала в універмазі продавцем. 

Надія Дмитрівна – вдова. Її чоловік - заслужений майстер України по кераміці та гончарству Олексій Григорович Луцишин. Подружжя виховало сина, він, як і батько, займається творчістю. Чоловік організовує виставки та керує кількома художніми колективами. 

«Наша іменинниця має чудову родину, сина, двох онуків та двох правнуків.  Це уже десята вінничанка, яка святкує 100-літній ювілей цього року. Хочу зазначити, що у нас є традиція, коли ми вітаємо усіх наших поважних ювілярів  від імені усієї нашої громади, для людей завжди важлива увага», - розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. 

Для довідки:

Відповідно до Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2015-2020 роки» мешканці територіальної громади, яким виповнилось сто років, отримують довічну щомісячну матеріальну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Наразі її отримують 8 вінничан.