Новини міста: До Дня захисту дітей для маленьких вінничан пільгових категорій служба у справах дітей підготувала низку цікавих заходів
Керування дозволамиКерування дозволами

До Дня захисту дітей для маленьких вінничан пільгових категорій служба у справах дітей підготувала низку цікавих заходів

 День зпхисту дітей.jpg1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Традиційно, з цієї нагоди служба у справах дітей Вінницької міської ради проводить заходи для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перебувають на відповідному обліку у службі та проживають на території Вінницької міської територіальної громади. У цьому році заходи проходитимуть з урахуванням протиепідемічних мір.

На обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 244 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також – 248 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 68 дітей-сиріт та 180 дітей, позбавлених батьківського піклування. 229 дітей передано до сімейних форм виховання.

31 травня, до Міжнародного дня захисту дітей, хлопчикам та дівчаткам, які опинилися у складних життєвих обставинах, вручать подарунки. Також для них організують у Центральному парку танцювальний майстер-клас, виступ дитячого танцювального ансамблю.

1 червня 225 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території ВМТГ, отримають матеріальну грошову допомогу та цукерки. Також цього дня 71 дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах, отримає подарунки (іграшки). Хлопчикам та дівчаткам проведуть екскурсію по локації «Міні Вінниця». Також запланована екскурсія до Вінницького планетарію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До Дня захисту дітей службою у справах дітей Вінницької міської ради вже проведено міський творчий конкурс «Я – найкрутіший» за участю дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування триває акція «На зустріч мрії». Ще відбудеться екскурсія до Парку динозаврів для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

А 1-4 червня для таких дітей даної категорії проходитиме проєкт «Подаруй дитині зачіску» від ДПТНЗ «Вище професійне училище сфери послуг».

Довідка

Протягом 2021 року усиновлено 3 дитини;  передано під опіку/піклування 8 дітей, влаштовано до дитячого будинку сімейного типу 1 дитину, до прийомної сім'ї - 2 дитини, тимчасово влаштовані в сім'ї мешканців Вінницької міської територіальної громади 2 дитини.

На даний час на території ВМТГ функціонує 17 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, у яких виховується 29 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 особи з їх числа.