Новини міста: У Вінниці визначили переможців конкурсу бізнес-проектів «VINIDEA»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці визначили переможців конкурсу бізнес-проектів «VINIDEA»

8.jpgВчора у Вінниці підбили підсумки реалізації першого конкурсу бізнес-проектів «VINIDEA», який було реалізовано в рамках заходу «Молодіжне підприємництво» Програми розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Метою Конкурсу є популяризація ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримка підприємницьких ініціатив, формування у молоді підприємницьких і особистісних компетенцій, достатніх для створення власного бізнесу, розвиток ділової активності молоді.

11.jpg

В рамках конкурсу учасники пройшли навчання, протягом якого, за участі цікавих спікерів, мали змогу отримати нові знання та навички, які допомогли їм вдосконалити свої бізнес-ідеї та проєкти. Після проходження навчання учасники презентували свої проєкти, серед яких було обрано переможців у двох номінаціях. 

SV_05054.jpg

Переможцем у номінації «Кращий бізнес-проект» став проєкт Брендингової агенції «Rembrand», а у номінації «Кращий проєкт соціального підприємництва» - проєкт Клінінгової компанія «Fresh space».

11.jpg

Конкурс «VINIDEA» було реалізовано у партнерстві з Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат» та Вінницькою бізнес-школою.

25.jpg

Сучасна молодь зацікавлена в створенні та розвитку власного бізнесу, який дасть можливості максимально реалізувати свій творчий потенціал та досягти фінансової незалежності, саме тому, Вінницька міська рада прагне розвивати бізнес-навички нашої молоді задля їх розвитку та, як наслідку, економічного зростання нашого міста.