Новини міста: У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ

1.jpgВінницька міська рада розпочинає співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом, в рамках якої студенти цього вишу матимуть можливість  проходити практику у структурних підрозділах міської ради. Перша група студентів у кількості 25 осіб розпочала свою роботу 17 травня.  

Стажування студентів з ВНТУ у міській раді – це ще один проєкт, який реалізовується відповідно до Програми «Проходження практики студентами ВНЗ». Вона була започаткована у Вінницькій міській раді у 2010 році та підтримується міським головою Сергієм Моргуновим по сьогоднішній день. 

Ця програма передбачає стажування кращих студентів у департаментах міської ради, по завершенню якого молоді люди можуть бути зараховані до кадрового резерву і таким чином отримати перше робоче місце в органах місцевого самоврядування.

2.jpg

Протягом місяця, з 17 травня по 18 червня, молоді люди будуть мати можливість детально ознайомитись з основними засадами діяльності міської ради, її структурних підрозділів та профільних комунальних підприємств. Студенти зможуть долучитись до реалізації різноманітних інфраструктурних проєктів, зрозуміти особливості роботи органів влади. 

3.jpg

«Одним з ключових напрямів підвищення ефективності діяльності органів влади є кадрове оновлення та добір професійно підготовлених молодих кадрів. Ми розуміємо, що молодь має сучасне мислення, можуть нестандартно підходити до виконання завдань та здатні ефективного виконувати управлінські функції. Сподіваємось, що наша співпраця з ВНТУ стане взаємокорисною: міська рада зможе залучити активну молодь до управлінських процесів, що відбуваються в місті, та отримати свіжий погляд і нові ідеї щодо розв’язання актуальних питань, а найактивніші студенти зможуть знайти своє перше місце роботи по закінченню навчання у навчальному закладі», – розповіла директорка департаменту кадрової політики міської ради Тетяна Ласкавчук.

4.jpg

5.jpg

6.jpg