Новини міста: У Вінниці відзначили учасників конкурсу «Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відзначили учасників конкурсу «Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині»

1.jpgДнями усі учасники сімейного онлайн-фестивалю дослідницьких проєктів «Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині» отримали дипломи та пам’ятні подарунки від департаменту соціальної політики міської ради. На конкурс було подано 17 відеоробіт. 

З 1 по 28 квітня у Вінницькій міській територіальній громаді проходив сімейний онлайн-фестиваль дослідницьких проектів «Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині».  На фестиваль подавали відеороботи, які готували діти спільно із батьками. Учасниками могли бути багатодітні сім’ї громади. У своїх роботах діти показували та розповідали про великодні традиції своїх родин. Переглянути роботи можна за посиланням: https://www.facebook.com/vmrdsp .

«Справжня цінність в житті – це рідні та близькі люди. Ми вдячні учасникам фестивалю, за старанність та творчий підхід в підготовці своїх робіт. Напередодні Міжнародного дня сім’ї, що щорічно відзначається 15 травня, щиро бажаємо добра, любові, краси, доброго майбутнього, достатку і головне – міцного здоров’я!», –  зазначила під час вітального слова директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова