Новини міста: На Сабарівському шосе готують вже другу ділянку під асфальтування
Керування дозволамиКерування дозволами

На Сабарівському шосе готують вже другу ділянку під асфальтування

67.jpgКапітальний ремонт Сабарівського шосе розпочали у березні. Це магістральна вулиця районного значення, яка сполучає мікрорайони Академічний та Сабарів з рештою міста. Наразі тут вже постелений чорновий шар на ділянці довжиною близько одного кілометра, тривають роботи по підготовці наступної ділянки під асфальтування.

Сабарівське шосе веде до важливих об'єктів інфраструктури: Сабарівської ГЕС, муніципального автопарку, а також місцевого клубу та дитячого садка. По цій дорозі курсує громадський транспорт. Тому дуже важливо створити безпечні та комфортні умови для всіх учасників руху: водіїв, пішоходів та велосипедистів.

90.jpg«Роботи стартували на початку весни. Тут вже влаштовано чорновий шар на ділянці довжиною майже один кілометр. Продовжують також влаштовувати зливову каналізацію, мережі водопостачання, встановлювати бордюри», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.


зображення_viber_2021-05-14_08-42-36.jpgЗагалом у рамках капремонту Сабарівського шосе заплановано оновити більше 1,5 км дороги за комплексним підходом. Тут перебачено ремонт проїзної частини з її частковим розширенням, оновлення тротуарів, влаштування велодоріжки. Також у планах –заміна опор вуличного освітлення, заміна світильників на світлодіодні.

Також у рамках капремонту встановлять павільйони на зупинках громадського транспорту, будуть освітлені пішохідні переходи. Крім того, планують монтаж камер відеоспостереження, заміну мереж водопостачання, влаштування дощової каналізації.

Після того, як будуть завершені роботи, в одну лінію будуть з'єднані вже відремонтовані вулиці – Пирогова-Сабарівське шосе-Черняховського та Гніванське шосе.