Новини міста: Люди з інвалідністю, які зареєструвались в Програмі «Муніципальне житло Вінницької МТГ», стануть її учасниками без жеребкування
Керування дозволамиКерування дозволами

Люди з інвалідністю, які зареєструвались в Програмі «Муніципальне житло Вінницької МТГ», стануть її учасниками без жеребкування

мун житло фото.JPGСьогодні виконком міської ради прийняв рішення щодо перерозподілу квот на квартири в муніципальному житлі. Це пов'язано із тим, що в новому об'єкті Програми було заплановано дві квартири для сімей загиблих учасників АТО, але під час прийому документів за цією квотою заявок не надійшло. Для людей з інвалідністю також передбачалось 2 квартири, але заявки надійшли від 3-х вінничан. Тому дві квартири за квотою для сімей загиблих учасників АТО перерозподіляються між іншими категоріями учасників. Нагадаємо, що учасниками Програми «Муніципальне житло Вінницької МТГ» є вчителі, лікарі, працівники бюджетних закладів, люди з інвалідністю, учасники АТО/OOC.

Програма «Муніципальне житло» діє у Вінниці вже дванадцятий рік. Учасники програми відзначають оптимальне співвідношення ціни і якості житла. За цей час було заселено 805 квартир. Загалом було збудовано 10 багатоквартирних житлових будинків: по вул. Келецькій, на розі вул. Смирнова-І пров. Український, по провулку Щорса, вул. Чехова, П. Запорожця, Маяковського.

У цьому році розпочалось будівництво нового об'єкта муніципального житла по вул. Анатолія Борняка,8. Тут за Програмою «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» буде 75 квартир, а людей, які зареєструвались на участь у ній  в рази більше – 272. Будинок матиме підземний паркінг на 60 місць. Висота будинку – не більше семи поверхів.

«Ми намагаємося оперативно реагувати на запити вінничан, особливо коли це стосується пільгових категорій населення. Тому вносимо зміни у квоти, які визначені для різних категорій вінничан, які мають право на участь у Програмі. Загалом у будинку по Бортняка було передбачено дві квартири для вінничан, які мають інвалідність, і дві квартири для членів сімей загиблих учасників АТО. У зв'язку із відсутністю заявок від останніх, квоту для людей з інвалідністю збільшено», – каже директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Оскільки попит на участь у Програмі великий і на новий об'єкт будівництва подано дуже багато заяв - жеребкування для визначення учасників Програми буде проводитись в кілька етапів. Попередньо це планується на кінець травня.

Для довідки:

Учасниками Програми можуть бути люди з інвалідністю, багатодітні сім'ї, працівники бюджетних закладів, люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, молоді сім'ї та молоді одинокі громадяни до 35 років, які перебувають на квартирному обліку. А також – внутрішньо переміщені з  тимчасово окупованих територій та зони проведення АТО, учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС), та члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих, зареєстровані на території Вінницької області. З повним списком цільових груп вінничан, які можуть стати учасниками Програми, можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/KbD8kOB