Новини міста: Вінничан запрошують відзначити День Європи онлайн з віртуальними подорожами, вікторинами, концертами та флешмобом
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують відзначити День Європи онлайн з віртуальними подорожами, вікторинами, концертами та флешмобом

День Європи афіша.jpgСьогодні у Вінниці розпочались культурно-мистецькі заходи до Дня Європи. У зв'язку з пандемією вони проходять онлайн на культурному порталі міста VinCulture Code https://cutt.ly/JbHE2Fj , де вінничан запрошують поринути в атмосферу душевності та європейського колориту, відчути на собі палітру найрізноманітніших емоцій.

Як зазначають у департаменті культури міської ради, до Дня Європи підготовлено чимало різноманітних заходів, щоб кожен бажаючий міг знайти щось цікаве для себе. Заплановано віртуальні подорожі, концерти, флешмоб, вікторини, виставки, конкурси різні мистецькі проєкти та багато іншого.

13-15 травня проходитиме літературний проєкт «Коцюбинський: побачення з Європою» від Вінницького літературно-меморіального музею ім. М.  Коцюбинського. Напередодні Дня Європи вінничанам пропонують поринути в атмосферу європейських міст ХІХ століття, у чому допоможуть листи з захоплюючим описом справжнього «амбасадора в Європу» і нашого видатного земляка – Михайла Коцюбинського.

Сьогодні вже опубліковано першу частину онлайн-проекту «Коцюбинський: побачення з Європою», де розказано про  одне з найчарівніших італійських міст – Флоренцію. Завдяки опису  Михайла Коцюбинського вінничани  можуть уявити, якою була Флоренція на початку ХХ століття і перенестись в атмосферу інтелігентного та аристократичного міста, що налаштовує на естетичне сприйняття світу.

14 травня об 11:00 всі бажаючі зможуть вирушити у віртуальну подорож «Європейські міста-побратими Вінниці» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. О 13:00 відбується мистецький проєкт «Найвідоміші арт-об'єкти Європи» від Вінницької дитячої художньої школи. А о 15.00 можна буде насолодитись концертною програмою «Мистецтво нас єднає» від Вінницької дитячої музичної школи №2. О 17:00 заплановано презентацію конкурсу візуального мистецтва «Мандруючи Європою», який підготувала Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька».

15 травня о 10:30 розпочнеться флешмоб «Добрий день мовами Європи» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. А о 11:00 – презентація проєкту «Мозаїка» від Центру історії Вінниці. Мистецький відеопроєкт від кращих колективів та виконавців міста  «International Music» розпочнеться о 12:00.

Також 15 травня заплановано мистецький проєкт «Think Global about Europe», фінал пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями та кулінарний проєкт «Майстер-шеф по-європейськи».

День Європи афіша.jpg