Новини міста: До Вінниці приїхала делегація представників міської влади Маріуполя обмінюватись досвідом муніципального управління
Керування дозволамиКерування дозволами

До Вінниці приїхала делегація представників міської влади Маріуполя обмінюватись досвідом муніципального управління

SV_09903.JPGУпродовж 11-13 травня у Вінницький міській територіальній громаді перебуватиме делегація з Маріуполя – перейматимуть досвід вінницьких колег у різних сферах діяльності муніципалітету. Це уже другий візит команди Маріупольського міського голови Вадима Бойченка до Вінниці за останні кілька років. Перше знайомство між муніципалітетами обох міст сталось у 2017-му році. Відтоді почалась співпраця і комунікація на постійній основі.

Цього разу до Вінниці приїхали секретар Маріупольської міської ради, заступники міського голови, директори кількох департаментів, керівники комунальних підприємств. Візит делегації досить насичений. Сьогодні, 12 травня, гості ознайомляться з роботою Муніципальної варти, відділом «Цілодобова варта», з оновленим Прозорим офісом на Замості та деякими комунальними підприємствами.  

Команда міського голови Вадима Бойченка працює у непростих умовах, адже Маріуполь – прифронтове місто. Тому питання безпеки там одне з ключових.  І ще в 2016-му в Маріуполі запрацював Єдиний аналітичний сервісний центр ГУ Нацполіції у Донецькій області. Він дещо схожий з вінницьким муніципальним Ситуаційним центром, однак реагує тільки на питання, пов’язані з діяльністю поліції. 

Як працює у Вінниці Муніципальна варта, з яких відділів складається та чим займається кожен із них, - колегам з Маріуполя розповів начальник комунального підприємства Віталій Чигур.

«Сьогодні ми приїхали обмінятися досвідом. Вінниця дуже динамічно розвивається. Ми уже давно маємо дружні відносини з міським головою Сергієм Моргуновим, міською радою. Рада сказати, що чотири роки тому, коли ми приїздили до Вінниці, ми уже багато чого впровадили. Тоді ми багато чого побачили саме у Вінниці  і адаптували до нашого міста. І запрошуємо представників вашого міста до Маріуполя, аби побачили, що вдалося уже зробити у різних напрямках – медицина, соціальний захист, житловий фонд, транспорт. Ми шукаємо найкращий досвід і, щоб не гаяти часу, впроваджуємо його у своєму місті, щоб якомога швидше ці зміни відчули на собі мешканці», - розповіла секретар Маріупольської міської ради Ксенія Сухова.

У другій половині дня делегація відвідає Прозорий офіс на Замості та ознайомиться із роботою комунальних підприємств.