Новини міста: Вінничани Ірина Гребенчук та Данило Явгусішин привезли «золото» з чемпіонату України з вільної боротьби
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничани Ірина Гребенчук та Данило Явгусішин привезли «золото» з чемпіонату України з вільної боротьби

12.05 спорт.jpgНещодавно відбувся чемпіонат України фізкультурно-спортивного товариства (ФСТ) "Динамо" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. спільно з Національним олімпійським комітетом (НОК) України. У змаганнях взяли участь вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

«Золото» привезли Ірина Гребенчук (вагова категорія 73 кг) та Данило Явгусішин (вагова категорія 110 кг). «Срібло» – Марія Гаврищук (вагова категорія 65 кг).

12.05 спорт 2.jpg«Призові місця на чемпіонаті України з вільної боротьби – це чудовий результат. Я вітаю Ірину Гребенчук, Данила Явгусішина та Марію Гаврищук з перемогою. Також дякую тренеру цих спортсменів Важі Даіаурі за його роботу», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.

«Ірина Гребенчук, Данило Явгусішин та Марія Гаврищук дуже перспективні та наполегливі спортсмени. Ірина Гребенчук займається у нас чотири роки. Данило Явгусішин ходить на заняття з шести років», – розповів тренер Важа Даіаурі.