Новини міста: Середньовічне шоу та посвята в лицарі, - неподалік Вінниці відбудеться фестиваль ремесл «Дунстан»
Керування дозволамиКерування дозволами

Середньовічне шоу та посвята в лицарі, - неподалік Вінниці відбудеться фестиваль ремесл «Дунстан»

дунстан.jpgФестиваль, присвячений Дню святого Дунстана - покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, відбудеться у Вінницькій громаді 22 травня.

Всеукраїнський Фестиваль ремесел «Дунстан» розгорнеться на території Центру ремесел «Дунстан» у селі Стадниця (6 км від Вінниці). Середньовічне дійство відбудеться на Вінниччині вже втретє. 

Цьогоріч організатори пропонують насичену програму для сімейного дозвілля, зокрема:

• майстер-класи з народних ремесел та приготування страв у помпейській печі;

• ярмарок виробів народних ремесел;

• турнір зі стрільби з луків;

• шоу середньовічного бою;

• флешмоб із посвяти у лицарі;

• ландшафтні інсталяції музею середньовічної Британії;

• експозицію «Герби Поділля»;

• ігри та конкурси у Парку середньовічних розваг;

• катання на підводі з коником по селу;

• запуск повітряних зміїв. 

«Метою нашого заходу є вивчення народних ремесел у гармонійній атмосфері родинного відпочинку, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Європи в поєднанні з українським колоритом і гостинністю», - зазначає засновник фестивалю Сергій Десяк.

Тематика фестивалю – середньовічна Британія часів Короля Артура. На учасників та учасниць, які придбали золотий квиток та будуть одягнені у стилізовано старовинні костюм, чекає безкоштовний флешмоб із посвяти у лицарі за участі Короля АрАртура.

«Фестиваль та постійно діючий центр ремесел «Дунстан», що розташований у Стадниці, за два роки попри виклики пандемії встиг стати новим магнітом сімейного відпочинку, а з 2021 року влився до туристичного продукту Вінницької міської територіальної громади, - відзначає директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені. - Інтерактивна та пізнавальна програма центру дозволяє відкласти вбік свої ґаджети щонайменше на декілька годин і поринути в цікавий світ середньовіччя дорослим і дітям, а також розкрити історію рідного краю. Впевнений, що така ініціатива може надихнути на нові туристичні атракції в мальовничих куточках нашої «Великої Вінниці».

Стосовно участі у фестивалі, з питань співпраці та підтримки можна звертатися за контактними телефонами: +38 (066) 453-09-63, +38 (067) 599-79-73.

Відео про фестиваль - https://youtu.be/LchMUva9fws 

Детальна інформація про фестиваль: https://dunstan.org.ua/dunstan-crafts-festival