Новини міста: У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю

1.JPG

Сьогодні, 22 квітня, у приміщенні міської ради подружжя Сергія та Ірини, підписали договір з виконавчим комітетом Вінницької міської ради про створення прийомної сім’ї. Вони стали прийомними батьками для семирічного В’ячеслава та восьмирічної Валерії. 

Заступниця міського голови Галина Якубович подякувала подружжю за такий непростий крок, і зазначила:  «У нас сьогодні приємна подія – створено ще одну прийомну сім’ю у Вінниці. Хочу подякувати Ірині та Сергію від імені міського голови Сергія Моргунова та усієї територіальної громади міста, що вони прийняли рішення і пішли на такий важливий крок. Це непросте рішення, адже у сім’ї троє повнолітніх дітей і вони у свою родину приймають ще двох». 

Службою у справах дітей міської ради постійно проводиться робота щодо вирішення проблем соціального захисту дітей, особливо сиріт та позбавлених батьківського піклування. Питання влаштування до сімейних форм виховання таких дітей є одним з найвагоміших. Тому працівники служби проводять роз’яснювальну роботу щодо можливості влаштування дітей до сімейних форм виховання, в тому числі створення прийомних сімей.

Вінничани, які мають бажання створити прийомну родину, можуть звернутися за детальною інформацією до Вінницького міського центру соціальних служб за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50, тел.67-07-60.


SV_00520.JPG