Новини міста: Лідером року 2021 серед представників учнівського самоврядування стала Анна Крижанівська
Керування дозволамиКерування дозволами

Лідером року 2021 серед представників учнівського самоврядування стала Анна Крижанівська

2.jpg22 квітня відбувся фінал конкурсу «Лідер - 2021» серед представників учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Вінницької громади.  Цього року перемогу здобула учениця 10-Б класу школи №16 Анна Крижанівська.  Усі фіналісти та переможець конкурсу отримали грамоти Департаменту освіти міської ради та грошові сертифікати.

Учасники конкурсу, аби увійти до фінальному туру пройшли відбірковий. У якому взяли участь 30 активних, розумних, відповідальних, креативних лідерів учнівського  самоврядування з різних загальноосвітніх закладів нашої громади. 

За результатами відбіркового туру право змагатися у фіналі за своєрідний титул «Лідер року» здобули:

  •  Квят Софія, учениця КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»;
  •  Фікс Софія, учениця КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради», 
  • Купрієнко Анастасія. учениця КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради 
  • Крижанівська Анна, учениця КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради;
  • Гонсалес Лаура, учениця КЗ «Вінницький фізико-математичний ліцей №17»
  •  Голумбйовський Богдан, учень КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради».

0 (2).jpgУчасників фіналу привітала директорка департаменту освіти Вінницької міської ради  Оксана Яценко. «Цей конкурс для нас уже став традиційним. Лідер – це людина, яка веде за собою інших, яка володіє силою природнього впливу, яка вміє брати на себе відповідальність за прийняті рішення. І якими б не були результати конкурсу, кожний з його учасників зробив крок вперед до становлення себе як справжнього лідера, до  успіху своєї шкільної команди, до власного успіху у житті» - сказала Оксана Яценко.

Відзначимо, що у фіналі конкурсанти презентували відеоролик на тему «Фактор успіху», у якому розкрили своє розуміння того, хто такий лідер і якими якостями він має володіти.  Також учні у конкурсі «Умілий оратор» продовжували фрази відомих мислителів та письменників своїми думками. У традиційній рубриці «Секрет» уявляли себе на керуючих посадах у різних Міністерствах, відомствах та розказували про свої перші рішення на цих посадах.

Усі конкурси оцінювало журі. За підсумками усіх балів перемога і звання «Лідер року 2021» дісталася учениці 10-Б класу школи №16 Анні Крижанівській. 


Довідка:

Конкурс «Лідер року» проводиться Вінницьким міським палацом дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної уже більше 20 років. Головною метою конкурсу є розвиток особистісних якостей учнів, формування навиків участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні освітнього закладу, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

0.jpg

3.jpg


1.jpg

9.jpg